Czy znamy naszych sąsiadów?
- Szczegóły
- Opublikowano: niedziela, 08, listopad 2015 10:48
- Elżbieta Wołoszyn, nauczyciel przyrody
- Odsłony: 875
Kolejne zajęcia Koła Kreatywnego Czytelnika za nami. Tym razem sporo czytaliśmy, zabraliśmy się również za recenzowanie już przeczytanych przez nas książek. Już wkrótce recenzje dzieci pojawią się na naszej tablicy. Tymczasem...
15 października uczniowie klas I OSM I st. wzięli udział w wycieczce „W poszukiwaniu popielicy” zorganizowanej przez Zespół Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych we współpracy ze Stowarzyszeniem M.O.S.T. z Kielc.