Wycieczka klas IV - V OSM I st.- "Człowiek- niezwykła maszyna"

W dniu 15. 01. 2016 r. uczniowie klas IV a, IV b, V a i V b OSM I st. zwiedzali wystawę "Człowiek- niezwykła maszyna" w Centum Leonardo da Vinci w Podzamczu.

Czytaj więcej...

Mikołajki w klasach I

4 grudnia uczniów klas I odwiedził Święty Mikołaj.

Czytaj więcej...

Zdjęcia i film z przedstawienia Czwarty Król

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz filmu ze świątecznego przedstawienia jasełkowego pt. "Czwarty Król".

Czytaj więcej...

Koncert Kolęd i Pastorałek

W niedzielę 20 grudnia 2015 o godz. 17:00 odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Chóru Kameralnego Fermata, pod dyrekcją pani Ewy Robak.

Czytaj więcej...

Wigilia w klasie Va OSM I st.

W dniu 18.12. 2015 r. uczniowie klasy Va spotkali się na swojej Wigilii.

Czytaj więcej...

Zdjęcia z przedstawienia "Na ratunek Mały Książe"

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z przedstawienia.

Czytaj więcej...

Mikołajki w klasie IIIb

Dnia 4 grudnia w naszej klasie odbyło się niespodziewane spotkanie  …

Czytaj więcej...

Koncerty Mikołajkowe

W dniu 7 grudnia 2015 nasi uczniowie wystąpili podczas dwóch koncertów dla Świętego Mikołaja:

Czytaj więcej...

Jubileusz 70-lecia ZPSM w Kielcach - wideo

Zapraszam do zapoznania się z materiałem wideo z koncertów związanych z obchodami jubileuszu 70-lecia Szkoły Muzycznej w Kielcach.

Czytaj więcej...

XIII Wojewódzki Konkurs Matematyczno- Przyrodniczy

Po raz pierwszy uczniowie naszej szkoły OSM I st. uczestniczyli w I etapie XIII- go Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno- Przyrodniczego.

Czytaj więcej...

MIkołajki 2015 w OSM I st.

W ramach oczekiwania na dzień Świętego Mikołaja uczniowie klasy Va zorganizowali na terenie naszej szkoły w dniu 04.12. 2015 r. tzw. Dzień na czerwono.

Czytaj więcej...

Otwarcie wystawy w Centrum Nauki Leonardo da Vinci

Uczniowie ZPSM im. L. Różyckiego w w Kielcach uświetnili swoim występem otwarcie wystawy pt. "Człowiek-niezwykła maszyna" w Centrum Nauki Leonardo da Vinci.

Czytaj więcej...

Mikołajki w kinie

Samorząd Uczniowski zorganizował wyjście uczniów OSM II st. do kina na film pt. "Makbet".

Czytaj więcej...

Jubileusz 70-lecia ZPSM w Kielcach - zdjęcia

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości związanych z 70-leciem istnienia Szkoły Muzycznej w Kielcach

Czytaj więcej...