Książka warta przeczytania - finał konkursu

W tegorocznym Tygodniu Kultury Języka Polskiego odbyły się finałowe zmagania uczestników szkolnego konkursu pod hasłem "Książka warta przeczytania", zorganizowanego przez bibliotekę ZPSM w Kielcach, pana Michała Stefaniuka przy współpracy polonistów.

Czytaj więcej...

Koncert Prezydencki 2016 - zdjęcia

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z warsztatów jak również z samego koncertu.

Czytaj więcej...

Koło Kreatywnego Czytelnika zachęca do czytania

Zapraszamy do obejrzenia filmowej recenzji przeczytanej przez nas książki "Moja mama Gorylica" Fridy Nilsson.

Czytaj więcej...

Na ratunek Mały Książę - wideo

Zapraszamy do obejrzenia zapisu wideo z przedstawienia "Na ratunek Mały Książę" - propagującego umiejętne niesienie pierwszej pomocy.

Czytaj więcej...

Nadchodzi Wielkanoc

17 marca klasa III a wybrała się do Muzeum Dialogu Kultur w Kielcach.

Czytaj więcej...

Dzień Kobiet w 3b

Już od poniedziałku 7 marca świętowaliśmy Dzień Kobiet w naszej klasie, kiedy to wraz z IIIa wybraliśmy się do 

Czytaj więcej...

EKO - przedstawienie

Zapraszam do obejrzenia zdjęć i filmów z przedstawienia ekologicznego

Czytaj więcej...

Walizka z historią..

Uczniowie klas IVa i IVb wzięli udział w warsztatach historycznych, prowadzonych przez pracownika Muzeum Historii Kielc.

Czytaj więcej...

Przygotowania do Świąt Wielkanocnych w klasach IV-V OSM I st.

Uczniowie klas Va i Vb OSM I st. w ramach zajęć technicznych przygotowali potrawy jajeczne i kompozycje z papierowych serwetek (zajaczki) do dekoracji światecznego stołu.

Czytaj więcej...

Dzień Kobiet w 4a

Klasa 4a dość nietypowo obchodziła święto kobiet. Na godzinę wychowawczą zostały zaproszone...panie policjantki, które w ciekawy sposób przedstawiły rolę kobiet w tym trudnym zawodzie. Uczniowie z zainteresowaniem oglądali film o pracy w policji, zadawali pytania i słuchali relacji z różnych trudnych akcji, w jakich nasze panie brały czynny udział. Spotkanie było niezwykle interesujące i pouczające.

Obchody Dnia Bezpiecznego Internetu 2016 w OSM

9 lutego 2016 roku obchodzony był na świecie Dzień Bezpiecznego Internetu. Jak co roku nasza szkoła wzięła udział w jego obchodach, organizując różne inicjatywy szkolne.

Czytaj więcej...

Legendy świętokrzyskie w wykonaniu klas Va i Vb OSM I st.

W dniach 23.02.- 26.02. 2016 r. uczniowie klas Va i Vb w ramach zajęć z przyrody przedstawiali historię swojego regionu poprzez podania ludowe, czyli legendy.

Czytaj więcej...

Karnawał 2016

W sobotę 6 lutego 2016 roku odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas I-III OSM I st. i PSM I st.

Czytaj więcej...

Akademia Bezpiecznego Puchatka 2015

Wraz z końcem semestru pierwszego zakończyła się realizacja VII edycji programu Akademia Bezpiecznego Puchatka w naszej szkole.

Czytaj więcej...