Dobra zabawa… właśnie tam!

Dnia 4 maja 2016 roku klasa III b OSM i stopnia wybrała się do….

Czytaj więcej...

W Nadleśnictwie Zagnańsk

19 kwietnia uczniowie klas I udali się na wycieczkę do Nadleśnictwa Zagnańsk.

Czytaj więcej...

Wiosenna sałatka!

Dnia 22.04.2016 r. uczniowie klasy III A zamienili się w mistrzów kulinarnych...

Czytaj więcej...

Ruch to zdrowie!

W dniu 20.04.2016 r. klasa III A wybrała się na zajęcia ruchowe do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Krakowskiej 72 w Kielcach.

Czytaj więcej...

Wycieczka IIIb do Muzeum Historii Kielc

Dnia 19 kwietnia 2016 roku klasa IIIb udała się do Muzeum Historii Kielc  na warsztaty edukacyjne na temat legend o świętokrzyskich czarownicach…

Czytaj więcej...

Jak uczniowie OSM I st. obchodzili Święto Ziemi?

Dzień 22 kwietnia obchodzony jest na świecie jako Święto Ziemi.

Czytaj więcej...

Uczniowie klasy Va OSM I st. na zajęciach z grafiki i tkactwa w ZPSP w Kielcach

W dniu 20.04. 2016 r. uczniowie klasy Va uczestniczyli w zajęciach z grafiki i tkactwa w Zespole Państwowych Szkół Plastycznych w Kielcach.

Czytaj więcej...

Dwudniowa szkolna wycieczka do Bochni i Krakowa klas Va i Vb OSM I st.

W dniach 18- 19.04. 2016 r. uczniowie klas Va i Vb uczestniczyli w szkolnej wycieczce do Bochni i Krakowa.

Czytaj więcej...

Koncert Wiosenne Impresje - zdjęcia i wideo

Zapraszam do obejrzenia zdjęć i zapisu wideo z koncertu.

Czytaj więcej...

Uczniowie OSM I st. na Małej Scenie Teatru im. Stefana Żeromskiego

W dniu 13.04. 2016 r. o godz. 17:00 Kółko Teatralne prowadzone przez panią Joannę Kacperek- Artman przedstawiło spektakl pt.: "Zwierzaki- cudaki" na Małej Scenie w Teatrze im. Stefana Żeromskiego.

Czytaj więcej...

"Bezpieczna jazda"- spotkanie uczniów klas IV OSM I st. z policjantem

W dniach 31.03. i 01.04. 2016 r. uczniowie klas IVa i IVb w ramach realizacji programu "Bezpieczna jazda" uczestniczyli w prelekcji na temat  przepisów ruchu drogowego.

Czytaj więcej...

Pojedynek wiedzowy Muzyk kontra Plastyk oraz spotkanie w wybitnym aktorem Jerzym Stuhrem :-)

Młodzież z OSM II st. miała okazję spotkać się z wybitnym aktorem Jerzym Stuhrem. Podczas konkursu dotyczącego wiedzy na temat jego życia i twórczości odniosła spektakularne zwycięstwo nad kieleckim Plastykiem. Sam Jerzy Stuhr w wywiadzie przyznał : "Ci młodzi ludzie przenicowali mój życiorys artystyczny dogłębnie. Czasami czułem się niezręcznie, że tyle o mnie mówią ". O sukcesie Muzyka można było przeczytać w Echu Dnia, a także posłuchać i obejrzeć w TVP Kielce.

Czytaj więcej...

Wojewódzki konkurs historyczny "W 1050 rocznicę Chrztu Polski"

Uczniowie OSM I i OSM II st. w czołówce najlepszych uczniów z województwa świętokrzyskiego w konkursie historycznym zorganizowanym z okazji 1050 rocznicy Chrztu Polski pod patronatem Prezydenta Miasta Kielce oraz Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty.

Czytaj więcej...

Mały Mistrz Ortografii

W lutym w naszej szkole odbyły się klasowe eliminacje do Szkolnego Konkursu Ortograficznego  klas II-III OSM „Mały Mistrz Ortografii”.

Czytaj więcej...