Dobra zabawa… właśnie tam!
- Szczegóły
-
Opublikowano: piątek, 06, maj 2016 09:00
-
Katarzyna Lach
-
Odsłony: 967
Dnia 4 maja 2016 roku klasa III b OSM i stopnia wybrała się do….
Czytaj więcej...
W Nadleśnictwie Zagnańsk
- Szczegóły
-
Opublikowano: poniedziałek, 25, kwiecień 2016 20:16
-
Dorota Jaskólska-Fiuk
-
Odsłony: 949
19 kwietnia uczniowie klas I udali się na wycieczkę do Nadleśnictwa Zagnańsk.
Czytaj więcej...
Wiosenna sałatka!
- Szczegóły
-
Opublikowano: niedziela, 24, kwiecień 2016 20:29
-
Paulina Wójcik
-
Odsłony: 950
Dnia 22.04.2016 r. uczniowie klasy III A zamienili się w mistrzów kulinarnych...
Czytaj więcej...
Ruch to zdrowie!
- Szczegóły
-
Opublikowano: niedziela, 24, kwiecień 2016 20:06
-
Paulina Wójcik
-
Odsłony: 944
W dniu 20.04.2016 r. klasa III A wybrała się na zajęcia ruchowe do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Krakowskiej 72 w Kielcach.
Czytaj więcej...
Wycieczka IIIb do Muzeum Historii Kielc
- Szczegóły
-
Opublikowano: niedziela, 24, kwiecień 2016 13:48
-
Katarzyna Lach
-
Odsłony: 840
Dnia 19 kwietnia 2016 roku klasa IIIb udała się do Muzeum Historii Kielc na warsztaty edukacyjne na temat legend o świętokrzyskich czarownicach…
Czytaj więcej...
Jak uczniowie OSM I st. obchodzili Święto Ziemi?
- Szczegóły
-
Opublikowano: sobota, 23, kwiecień 2016 18:26
-
Elżbieta Wołoszyn, koordynator szkolnego konkursu ekologicznego
-
Odsłony: 1175
Dzień 22 kwietnia obchodzony jest na świecie jako Święto Ziemi.
Czytaj więcej...
Uczniowie klasy Va OSM I st. na zajęciach z grafiki i tkactwa w ZPSP w Kielcach
- Szczegóły
-
Opublikowano: środa, 20, kwiecień 2016 18:51
-
Elżbieta Wołoszyn, wychowawca klasy Va
-
Odsłony: 899
W dniu 20.04. 2016 r. uczniowie klasy Va uczestniczyli w zajęciach z grafiki i tkactwa w Zespole Państwowych Szkół Plastycznych w Kielcach.
Czytaj więcej...
Dwudniowa szkolna wycieczka do Bochni i Krakowa klas Va i Vb OSM I st.
- Szczegóły
-
Opublikowano: środa, 20, kwiecień 2016 18:21
-
Elżbieta Wołoszyn, Elżbieta Gawior, Aleksandra Klusek, opiekunowie wycieczki
-
Odsłony: 1129
W dniach 18- 19.04. 2016 r. uczniowie klas Va i Vb uczestniczyli w szkolnej wycieczce do Bochni i Krakowa.
Czytaj więcej...
Koncert Wiosenne Impresje - zdjęcia i wideo
- Szczegóły
-
Opublikowano: poniedziałek, 18, kwiecień 2016 23:08
-
Marek Piwowarczyk
-
Odsłony: 918
Zapraszam do obejrzenia zdjęć i zapisu wideo z koncertu.
Czytaj więcej...
Uczniowie OSM I st. na Małej Scenie Teatru im. Stefana Żeromskiego
- Szczegóły
-
Opublikowano: niedziela, 17, kwiecień 2016 11:02
-
Elżbieta Wołoszyn, wychowawca klasy Va
-
Odsłony: 923
W dniu 13.04. 2016 r. o godz. 17:00 Kółko Teatralne prowadzone przez panią Joannę Kacperek- Artman przedstawiło spektakl pt.: "Zwierzaki- cudaki" na Małej Scenie w Teatrze im. Stefana Żeromskiego.
Czytaj więcej...