Muzyka łagodzi obyczaje - koncert uczniów OSM II st.

Uczniowie szkoły muzycznej propagują muzykę klasyczną wśród lokalnej społeczności ,koncertując w różnych miejscach. Tym razem wystąpili  w nietypowym miejscu.

Czytaj więcej...

Film z koncertu w uczniów klasy fortepianu z Koszyc

Zapraszam do obejrzenia zapisu wideo z koncertu, który odbył się w naszej szkole dnia 2 czerwca 2016 roku.

Czytaj więcej...

Film z przedstawienia z okazji Dnia Mamy i Taty

Czytaj więcej...

Warsztaty na Ponidziu uczniów klasy IVa i Va OSM I st.

W dniu 20 maja 2016 r. uczniowie klasy IVa i Va uczestniczyli w warsztatach w ramach projektu „LIFE” na Ponidziu.

Czytaj więcej...

Mały, zielony gość w klasie IVa OSM I st.

W dniu 23 maja 2016 r. na lekcji przyrody uczniowie klasy IV a mieli okazję  zobaczyć 3- miesięcznego kameleona. 

Czytaj więcej...

Podziękowanie od parków dla naszej szkoły

W dniu 25.05.2016 r. Dyrektor Zespołu Świętokrzyskich i Nadndziańskich Parków Krajobrazowcyh przysłał podziękowania dla Dyrekcji Naszej Szkoły, nauczycieli, rodziców oraz uczniów za przekazanie prac plastycznych wykonanych w ramach konkursu ekologicznego pt:"Chrońmy lasy- dom zwierząt i nasz zielony skarb".

Czytaj więcej...

Dzień Matki w klasie Va OSM I st.

!8 maj 2016 r. zapamiętają mamy uczniów klasy Va. Jak co roku (to już jest tradycja) uczniowie klasy Va przygtowali na ten dzień według własnego scenariusza przedstawienie dla swoich mam.

Czytaj więcej...

Filmik klasy Vb z okazji Dnia Matki

Czytaj więcej...

Jak odczytywać wodomierze..?- zajęcia z p. Damianem Rucińskim

W dniu 25.04. 2016 r. w ramach zajęć technicznych w klasach Va i Vb odbyło się spotkanie z tatą naszej uczennicy , inżynierem Damianem Rucińskim.

Czytaj więcej...

Wycieczka do Muzeum Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku.

W związku z ogłoszeniem roku 2016 rokiem Henryka Sienkiewicza, uczniowie OSM II st. wybrali się na wycieczkę do muzeum poświęconemu znanemu pisarzowi.

Czytaj więcej...

Ojczyzna mała i duża. Warsztaty historyczne klas 4a i 4b w OMPIO.

Uczniowie klas czwartych wybrali się na wycieczkę do Ośrodka Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej.

Czytaj więcej...

Świeto Konstytucji 3 maja.

Uczniowie OSM I st. oraz OSM II st. w okazji obchodów rocznicy uchwalenia w Polsce pierwszej konstytucji, wzięli udział w warsztatach w OMPiO na Wzgórzu Zamkowym w Kielcach.

Czytaj więcej...

Suchedniowsko-Oblęgorski Park

Kolejne spotkanie z przyrodą.

Czytaj więcej...

Lekcja Designu

Dnia 5 maja 2016 roku klasa IIIb wybrała się na majowy spacer do Instytutu Designu w Kielcach.

Po zwiedzeniu wystawy, na której zobaczyliśmy wiele intrygujących nas przedmiotów codziennego użytku, wzięliśmy udział w…

Czytaj więcej...