Ślubowanie klas pierwszych OSM I st. i II st.

W październiku odbyło się ślubowanie klas pierwszych OSM I i II st., przygotowane i prowadzone przez Samorząd Uczniowski OSM.

Czytaj więcej...

Wyjście do kina na film "Wołyń".

W październiku uczniowie klas licealnych wybrali się do kina na film W. Smarzowskiego pt. Wołyń".

Czytaj więcej...

Po nitce do kłębka, czyli jak wytwarzano dawniej tkaniny w Polsce?- wystawa i konkurs

W dniach 03- 18.10.2016 r. odbyła się wystawa pt. „Po nitce do kłębka, czyli jak wytwarzano dawniej tkaniny w Polsce?. 

Czytaj więcej...

Pierwsze prawo jazdy uczniów klas Va i Vb OSM I st.

W dniu 12 października 2016 roku odbył się w naszej szkole egzamin na kartę rowerową pod czujnym okiem pani sierżant Joanny Żelezik z Wydziału Ruchu Drogowego w Kielcach.

Czytaj więcej...

Udział uczniów OSM I st. w akcji "Sprzątania świata"

W dniach 12- 16.09. 2016 r. uczniowie OSM I st. w ramach akcji „Sprzątania świata”  pod hasłem "Podaj dalej... drugie życie odpadów" wzięli udział w zbiórce starych telefonów komórkowych i ładowarek.

Czytaj więcej...

Wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2016/2017

Dnia 12 września 2016 roku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Czytaj więcej...

Koncert Inauguracyjny - Tygiel Kultur

W czwartek 1 września o godzinie 19:00 odbył się pierwszy koncert w nowym roku szkolnym. Był to koncert muzyki etnicznej i improwizowanej w ramach II Muzycznego Festiwalu w Busku-Zdroju - TYGIEL KULTUR.

Czytaj więcej...

Sukces gimnazjalistów -najlepsi z historii w województwie świętokrzyskim!

Klasa 3 OSM II st. w kwietniu przystąpiła do egzaminów gimnazjalnych.

Czytaj więcej...

Program "Ja+" - klasa 5b i 4b

W roku szkolnym 2015/2016 klasy 5b i 4b OSM I stopnia uczestniczyły w realizacji autorskiego programu zajęć profilaktyczno-wychowawczych "Ja+". 

Czytaj więcej...

Jak uczniowie klas piątych OSM I st. świętowali Dzień Sportu ?

W dniu 16.06. 2016 r. uczniowie klasy Va i Vb świętowali Dzień Sportu w parku rekreacji „ Na Tarasach” w Leszczynach.

Czytaj więcej...

O programowaniu- zajęcia z p. Jackiem Hajnrych w klasie IV B

W dniu 15.06. 2016 r. zajęcia komputerowe w klasie IV b poprowadził gościnnie p. Jacek Hajnrych- informatyk i programista.

Czytaj więcej...

Co w trawie piszczy?- goście na lekcji przyrody w klasach IVa i IVb

W dniach 13.06. i 17.06. 2016 r. na lekcji przyrody w klasach IVa i IVb pojawili się mieszkańcy łąk z różnych zakątków świata.

Czytaj więcej...

Karolcia na lekcji przyrody w klasie IV a OSM I st.

Kim jest Karolcia?

Czytaj więcej...

Chcecie bajki? Oto bajka... - Cała Polska Czyta Dzieciom

Dnia 8 czerwca w ramach obchodów  XV Tygodnia Czytania  oraz akcji Cała Polska Czyta Dzieciom  odbyło się w naszej szkole..

Czytaj więcej...