Dzień Chłopca w V a OSM I st.

W dniu 25.09. 2015 r. uczennice klasy V a przygotowały swoim kolegom z okazji Dnia Chłopca niespodzianki.
I tak oprócz zaśpiewanego sto lat, był zdrowy, pełen witamin poczęstunek oraz drobne upominki, które sprawiły naszej męskiej części klasy wiele radości. Na zdjęciu nasza "wspaniała szóstka" w jednym z upominków-  w czarnych okularach. Czyż nie wyglądają wspaniale!