Dzień Chłopca w V a OSM I st.
- Szczegóły
- Opublikowano: sobota, 26, wrzesień 2015 12:06
- Elżbieta Wołoszyn, wychowawca
- Odsłony: 926
I tak oprócz zaśpiewanego sto lat, był zdrowy, pełen witamin poczęstunek oraz drobne upominki, które sprawiły naszej męskiej części klasy wiele radości. Na zdjęciu nasza "wspaniała szóstka" w jednym z upominków- w czarnych okularach. Czyż nie wyglądają wspaniale!