Egzamin na kartę rowerową w klasie Va i Vb OSM I st.

Miło nam poinformować ,że w dniu 13.10.2020r.  przystąpiło 19 uczniów  z klas Va i Vb do egzaminu na kartę rowerową.
Egzamin składał się z dwóch części teoretycznej (test ze znajomości przepisów ruchu drogowego) i praktycznej (umiejętność jazdy rowerem – manewry i reagowanie na znaki drogowe). Większość uczniów zdało egzamin i otrzymało swoje pierwsze prawo jazdy.  Dziękujemy policjantom z ruchu drogowego : sierż.szt. Tomaszowi Klimczewskiemu i post. Damianowi Erogóz za przeprowadzenie egzaminu. Wszystkim , którzy zdali gratulujemy i życzymy szerokiej drogi.