Egzamin na kartę rowerową w klasie Va i Vb OSM I st.
- Szczegóły
- Opublikowano: środa, 14, październik 2020 17:37
- Elżbieta Wołoszyn, nauczyciel techniki
- Odsłony: 470
Miło nam poinformować ,że w dniu 13.10.2020r. przystąpiło 19 uczniów z klas Va i Vb do egzaminu na kartę rowerową.
Egzamin składał się z dwóch części teoretycznej (test ze znajomości przepisów ruchu drogowego) i praktycznej (umiejętność jazdy rowerem – manewry i reagowanie na znaki drogowe). Większość uczniów zdało egzamin i otrzymało swoje pierwsze prawo jazdy. Dziękujemy policjantom z ruchu drogowego : sierż.szt. Tomaszowi Klimczewskiemu i post. Damianowi Erogóz za przeprowadzenie egzaminu. Wszystkim , którzy zdali gratulujemy i życzymy szerokiej drogi.