Spotkanie klas uczniów klas IV i V OSM I st. z pracownikiem ZŚiNPK

W dniach 17.09 i 02.10. 2020 r. na zajęciach z wychowawcą odbyły się dla uczniów klas czwartych i piątych prelekcje z panią Wiktorią Porzucek , pracownikiem  Zespołu Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych .  Część zajęć odbyła się on-line ( na żywo). Tematem dla klas piątych była  „Ochrona krajobrazu „, a dla klas czwartych „Formy ochrony przyrody w naszym województwie”.  Preleckje  wzbudziły zainteresowanie o czym świadczy wiele pytań naszych uczniów do pracownika ZŚi NPK.