Spotkanie klas uczniów klas IV i V OSM I st. z pracownikiem ZŚiNPK
- Szczegóły
- Opublikowano: sobota, 03, październik 2020 15:00
- Elżbieta Wołoszyn, nauczyciel przyrody
- Odsłony: 470
W dniach 17.09 i 02.10. 2020 r. na zajęciach z wychowawcą odbyły się dla uczniów klas czwartych i piątych prelekcje z panią Wiktorią Porzucek , pracownikiem Zespołu Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych . Część zajęć odbyła się on-line ( na żywo). Tematem dla klas piątych była „Ochrona krajobrazu „, a dla klas czwartych „Formy ochrony przyrody w naszym województwie”. Preleckje wzbudziły zainteresowanie o czym świadczy wiele pytań naszych uczniów do pracownika ZŚi NPK.