Warsztaty klasy 1 OSM II st. z psychologami ze ŚCPiE.

Klasa 1 OSM II st. bierze udział  w cyklicznych warsztatach integracyjnych w ramach programu "Bliżej siebie".
Uczniowie uczą się wyrażać swoje emocje, ćwiczą techniki skutecznego porozumiewania się i komunikowania w grupie. Przechodzą trening asertywności i uczą się, jak radzić sobie w sytuacjach stresowych.