Warsztaty klasy 1 OSM II st. z psychologami ze ŚCPiE.
- Szczegóły
- Opublikowano: piątek, 04, październik 2019 18:56
- Izabela Szałas
- Odsłony: 714
Uczniowie uczą się wyrażać swoje emocje, ćwiczą techniki skutecznego porozumiewania się i komunikowania w grupie. Przechodzą trening asertywności i uczą się, jak radzić sobie w sytuacjach stresowych.