Sukces uczennicy OSM I st. w wojewódzkim konkursie Świętokrzyskie dla Europy.

Uczennica Alicja Trzeciakiewicz zakwalifikowała się do finału konkursu fotograficznego o tematyce patriotycznej organizowanego z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, z inicjatywy Wojewody Świętokrzyskiego,  w ramach projektu "Świętokrzyskie dla Europy".
Praca jej znalazła się pośród dziesięciu wybranych zdjęć w kategorii szkół podstawowych.
Wynik finału zależy od ilości lajków i udostępnień zdjęcia na facebookowej stronie Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego.
https://www.facebook.com/suw.kielce/photos/pcb.1360025477455053/1360009830789951/?type=3&theater