Wycieczka do kina na film pt. "Piłsudski" oraz lekcję multimedialną.

Uczniowie klas VII i VIII OSM I st. oraz klas 1-6 OSM II st. wzięli udział w lekcji multimedialnej dotyczącej historii Polski przełomu XIX i XX wieku oraz czasów II wojny światowej.
Następnie uczniowie wzięli udział w projekcji filmu pt. "Piłsudski".