Wycieczka do kina na film pt. "Piłsudski" oraz lekcję multimedialną.
Szczegóły
Opublikowano: środa, 02, październik 2019 13:15
Izabela Szałas
Odsłony: 658
Uczniowie klas VII i VIII OSM I st. oraz klas 1-6 OSM II st. wzięli udział w lekcji multimedialnej dotyczącej historii Polski przełomu XIX i XX wieku oraz czasów II wojny światowej. Następnie uczniowie wzięli udział w projekcji filmu pt. "Piłsudski".