Wybory Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2019/2020.
Szczegóły
Opublikowano: środa, 02, październik 2019 12:49
Izabela Szałas
Odsłony: 617
We wrześniu szkolna społeczność uczniowska wzięła udział w wyborach nowego składu Samorządu Uczniowskiego Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia. Przewodniczącą została Joanna Jasiak, zastępcą Zofia Kwaśniewska. W skład rady reprezentującej uczniów weszli także : Magdalena Kęćko, Marcela Kowalczyk, Jan Markowski, Julita Niedzielska, Natalia Kloc.