Pojedynek Plastyk - Muzyk i spotkanie z aktorem Andrzejem Grabowskim
Szczegóły
Opublikowano: środa, 19, czerwiec 2019 15:20
Izabela Szałas
Odsłony: 825
O naszych uczniach znowu było głośno w środowisku lokalnym w związku z udziałem w organizowanym we współpracy z Zespołem Państwowych Szkół Plastycznych im. J. Szermentowskiego w Kielcach Pojedynku Medialnym Plastyk - Muzyk. Już niemalże tradycją stało się, że uczniowie OSM II st. zdobyli I MIEJSCE, tym razem ex aequo z kieleckim Plastykiem. Atrakcją medialnego wydarzenia był koncert muzyki filmowej uczniów OSM II st. i spektakl w wykonaniu honorowego gościa - aktora Andrzeja Grabowskiego.