PIosenka - Nadzieja pachnie niebem

Uczniowie kl.II b OSM I st. zdobyli II miejsce w konkursie muzycznym ,,Żyć to mieć nadzieję", organizowanym w ramach akcji Pola Nadziei (Caritas Diecezji Kieleckiej). Dzieci wraz z p.Aleksandrą Lipińską wykonały piosenkę ,,Nadzieja pachnie niebem" do słów p.Agnieszki Dziarmagi - mamy uczennicy z kl.II b, nauczycielki języka polskiego w V LO w Kielcach do muzyki skomponowanej przez p. Wojciecha Lipińskiego. Teledysk został nagrany przez ucznia z V LO w Kielcach - Eryka Kowalczyka (tegorocznego maturzysty).