Koncert Prezydencki - 05.06.2019r.

Zapraszam do obejrzenia zapisu wideo z Koncertu Prezydenckiego z dnia 05.06.2019r. - wystąpili:
Maria Sujka (flet), Eryk Parchański (fortepian) oraz Orkiestra ZPSM w Kielcach pod batutą Agnieszki Środowskiej.