Zakończenie roku szkolnego klasy VI OSM II st.

Tegoroczni maturzyści otrzymali  dyplomy ukończenia szkoły muzycznej II stopnia. Uroczystość poprzedził występ artystyczny przygotowany przez Samorząd Uczniowski.