Sukces uczniów naszej szkoły w wojewódzkim konkursie informatycznym.

W dniu 19.12. 2018 r. odbyło się wręczenie nagród finalistom konkursu „Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze 2018” pod hasłem ‘Razem dla lepszego Internetu” zorganizowanego m.in. przez Marszałka Województwa Świętokrzyskiego, Wojewodę Świętokrzyskiego, Wojewódzką Komendę Policji, Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli, pod patronatem Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty.
W konkursie wzięło udział 2803 uczniów , z czego do kolejnego etapu zakwalifikowało się 384 prac. Miło nam poinformować, że wśród finalistów znalazła się trójka uczniów naszej szkoły . W kategorii I (uczniowie klas I- III)   miejsce I zdobył uczeń klasy III OSM I st. ALEKSANDER SADO . W kategorii II (uczniowie klas IV- VIII) mieliśmy dwie nagrodzone uczennice , które otrzymały wyróżnienie: JULIA SZCZAKOWSKA  kl. I OSM II st. i NICOLA ZALEWSKA kl. Vb OSM I st. Obie uczennice zostały również poproszone o udzielenie wywiadu do radia- to była dla nich kolejna miła niespodzianka. Wszystkim nagrodzonym uczniom gratulujemy  sukcesu i wspaniałych nagród.