Osiągnięcia Uczniów 2016/2017
- Szczegóły
- Opublikowano: poniedziałek, 20, luty 2017 16:53
- Odsłony: 3472
Imię i Nazwisko |
Konkurs |
Miejsce
instrument |
Imię i nazwisko nauczyciela,
|
Szkoła |
|
2016/2017 |
|
|
|
Paulina Ragan |
V Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. H. Słonickiej w Suwałkach 21-23.10.2016r. |
wyróżnienie śpiew |
Marzena Trzebińska |
PSM II st. |
Julita Niedzielska |
Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Feurich we Lwowie 24-26.10.2016r. |
III miejsce fortepian |
Artur Jaroń |
OSM II st. |
Kamil Pacholec |
za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2015/2016 otrzymał Nagrodę Prezydenta „Nadzieja Kielc” oraz stypendium Prezesa Rady Ministrów |
|
|
OSM II st. |
Jan Bieniasz |
za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2015/2016 otrzymał Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego |
|
|
OSM II st. |
Jakub Antonkiewicz |
II Ogólnopolski Konkurs Puzonistów i Tubistów |
I miejsce tuba |
Krzysztof Gajda |
PSM II st. |
Kamil Pacholec
Jan Bieniasz |
Konkurs Pianistyczny im. Haliny Czerny-Stefańskiej i Ludwika Stefańskiego 21-24.11.2016r. w Płocku |
I miejsce Grand Prix oraz nagrodę specjalną za utwór F. Chopina
III miejsce(drugiego nie przyznano) oraz nagrodę specjalną za utwór J.S. Bacha |
Małgorzata Kowalska
Artur Jaroń |
OSM II st.
OSM II st. |
Samuel Wyrozumski
Maria Borek
Małgorzata Durak |
II Pomorski Festiwal Obojowy w Gdyni 17-19.11.2016r. |
I miejsce
III miejsce
wyróżnienie |
Andrzej Łukaszek
„
„ |
OSM I st.
PSM I st.
PSM II st. |
Kacper Ciesiun Grzegorz Stachera Nikola Zalewska |
Konkurs „Wesołe Mleczne Smakołyki” |
wyróżnienie |
Dorota Jaskólska - Fiuk |
OSM I st OSM I st. OSM I st. |
Marta Wąs |
Konkurs Wokalny im. Iwony Borowickiej w Krakowie 26-28.11.2016r. |
Nagroda Rodziny Borowickich |
dr Roma Owsińska |
PSM II st. |
uczniowie klas V OSM I st. |
X powiatowe eliminacje konkursu „Bezpieczeństwo na Piątkę” |
I miejsce kwalifikując się do udziału w konkursie wojewódzkim |
Iwona Kowal VA Monika Janiak VB |
OSM I st |
uczniowie klas V OSM I st. |
X Edycja Wojewódzkiego Konkursu „Bezpieczeństwo na Piątkę” |
II miejsce |
Iwona Kowal VA Monika Janiak VB |
OSM I st. |
Kamil Pacholec |
Konkurs Pianistyczny im. F. Chopin w Katowicach 26.11.-4.12.2016r. |
I miejsce oraz nagrodę za najlepsze wykonanie utworu solowego F. Chopina oraz nagrodę za najlepsze wykonanie koncertu |
Małgorzata Kowalska |
OSM II st. |
Wojciech Radek |
I Festiwal Fagotowy Wadowice 2017 |
Złoty Fagot |
Mieczysław Gmaj |
PSM I st. |
Maja Arabasz Adam Ślewa Franciszek Lipiński Filip Gołuzd Michał Kałuża Marcin Waszczyk |
W dniach 27-28 stycznia 2017r w ZPSM im. L. Różyckiego w Kielcach odbył się I Ogólnopolski Festiwal Akordeonowy im. prof. Mirosława Niziurskiego |
I nagroda III nagroda III nagroda wyróżnienie II nagroda III nagroda |
Jerzy Mądrawski Jerzy Mądrawski Zbigniew Swat Jerzy Mądrawski Zbigniew Swat Jerzy Mądrawski |
OSM I st. OSM I st. OSM I st. OSM I st OSM II st. OSM II st. |
Zespół Wokalny PSM II st. |
IV Rzeszowski Festiwal Kolęd i Pastorałek 28.01.2017r. |
Srebrny Dyplom |
Monika Kozak Wojciechowska |
PSM II st. |
Julita Niedzielska
Emilia Bałaga |
XXII Ogólnopolski Turniej Pianistyczny im. H. Czerny-Stefańskiej w Zaganiu 16-18.02.2017r. |
I miejsce oraz Nagrodę Specjalną
II miejsce |
Artur Jaroń
Katarzyna Sroka |
OSM II st.
OSM I st. |
Kacper Zajęcki |
Przesłuchania Regionalne CEA Uczniów Klas Akordeonu i Zespołów Akordeonowych SM I st. |
wyróżnienie |
Jerzy Mądrawski |
PSM I st. |
Julia Szczakowska |
Przesłuchania Regionalne CEA Uczniów Klasy Skrzypiec i Altówki dla SM I st. |
wyróżnienie |
Kamil Powrózek |
OSM I st. |
Ilona Karczewska
Magdalena Kęćko |
Przesłuchania Regionalne CEA Uczniów Klas Fortepianu SM I st. 27.02.-02.03.2017r. |
wyróżnienie |
Edyta Piwowarczyk Andrzej Domin |
OSM I st. |
Duet: Natalia Jaworska
Aleksandra Wtorek |
Przesłuchania Regionalne CEA Zespołów Perkusyjnych SM II st. 24.02.2017r. |
wyróżnienie |
Bogusław Olczyk
Anna Rutkowska |
PSM II st. OSM II st. |
Ilona Karczewska Wojciech Radek Emilia Bałaga Krystyna Klepacz Wiktoria Rucińska Jakub Florek Natalia Woźniak
|
Wojewódzki Konkurs z „kształcenia słuchu” dla uczniów SM I st. 02.03.2017r. Kielce |
I miejsce II miejsce III miejsce wyróżnienie I st. wyróżnienie I st. wyróżnienie II st. wyróżnienie II st.
|
|
OSM I st. PSM I st. OSM I st. PSM I st. OSM I st. OSM I st. OSM I st. |
Julita Niedzielska
Kamila Wawrzeńczyk |
I Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. C.Czernego w Zamościu 2-3.03.2017r. |
I miejsce oraz nagrodę za najlepsze wykonanie etiudy C.Czernego
II miejsce |
Artur Jaroń
Artur Jaroń |
OSM II st.
OSM II st |
Daria Kosowska Oskar Jopkiewicz Adam Śmigaj Franciszek Brożyna |
VI Starachowicki Konkurs Gitarowy 06.03.2017r. |
II miejsce III miejsce III miejsce wyróżnienie |
Wojciech Lipiński Wojciech Lipiński Alicja Kociuba Alicja Kociuba |
OSM I st. PSM I st. OSM I st. PSM I st. |
Tymon Kułagowski Patrycja Zarzycka Kamila Pieczerak |
Regionalne Przesłuchania CEA Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych SM I st. 03.03.2017r. |
wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie |
Mariusz Barszcz Iwona Kałużyńska Grzegorz Kustra
|
PSM I st. OSM I st. OSM I st. |
Patryk Pawłowski Jakub Antonkiewicz Bartosz Szymczyk |
Regionalne Przesłuchania CEA Uczniów Klas Instrumentów Dętych Blaszanych SM I st. 06.03.2017r. |
wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie |
Zbigniew Pasieka Krzysztof Gajda Marcin Czajkowski
|
PSM I st. PSM I st. OSM I st. |
Agata Radosińska |
Regionalne Przesłuchania CEA Uczniów Klasy Wiolonczeli SM I st. 06.03.2017r. |
wyróżnienie |
A.Tomaszewska Jasiak |
OSM I st. |
Jakub Antonkiewicz Maciej Kopeć
|
II Makroregionalny Konkurs Puzonistów, Tubistów i Euphonistów 15.03.2017r. Niwiska |
Grand Prix wyróżnienie II st. |
Krzysztof Gajda Adam Chmielewski |
PSM I st. OSM I st. |
Ilona Karczewska Wojciech Radek Emilia Bałaga
Wojciech Radek Wiktoria Rucińska |
XVI Konkurs z”kształcenia słuchu” 8.03.2017r w Krakowie |
wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie
wyróżnienie dodatkowe za bezbłędny zapis zadania rytmicznego |
E.Ogonowska-Jaroń M.Paszkowska K.Curyło
M.Paszkowska E.Ogonowska-Jaroń |
OSM I st. PSM I st. OSM I st.
PSM I st. OSM I st. |
Marta Garstka Antonina Lach Anna Kozub Julia Kucharska Hanna Majerowska
Ilona Karczewska Gabriela Lipińska Wiktoria Król-Syzdół Jakub Antonkiewicz Magdalena Rabajczyk Bartosz Szymczyk
Emilia Bałaga Wojciech Radek Klaudia Kręcisz Wiktoria Rucińska |
SZKOLNY KONKURS SOLFEŻOWY dla uczniów SM I st. 20.03.2017r. |
I miejsce II miejsce III miejsce wyróżnienie wyróżnienie
I miejsce II miejsce III miejsce wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie
I miejsce II miejsce III miejsce wyróżnienie
|
Anna Maciejowska Agnieszka Wiecha Karolina Curyło
E.Ogonowska-Jaroń M. Paszkowska A. Wiecha J. Głąb
K. Curyło M. Paszkowska E.Ogonowska-Jaroń |
klasa IV
klasa V
klasa VI |
Maksym Niewczas |
VII Ogólnopolski Festiwal i Konkurs Gitarowy "Gitara Viva!" |
wyróżnienie |
Wojciech Lipiński |
OSM II st. |
Oliwia Rychel Paweł Cedro
Jakub Adamczyk Tomasz Adamczyk
Ilona Karczewska Gabriela Lipińska |
VI Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych „Grajmy Razem” w Zamościu 23-25.03.2017r. |
I miejsce
Wyróżnienie
Wyróżnienie |
M.Ludwikowska D.Urbańska-Olczyk
M.Ludwikowska E.Piwowarczyk
E.Piwowarczyk E.Piwowarczyk
|
PSM I st. OSM I st.
PSM I st. PSM I st.
OSM I st. OSM I st. |
Maria Sujka |
XXVI Konfrontacje Instrumentów Dętych Oława 28-29.03.2017r. |
Grand Prix |
Iwona Kałużyńska |
OSM I st. |
Maria Sujka
Samuel Wyrozumski
Kamila Pieczerak
Jakub Antonkiewicz
Wojciech Radek
|
II Ogólnopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I st. w Wadowicach |
Grand Prix w gr I wyróżnienie w gr I wyróżnienie w gr I
II nagroda w Gr II wyróżnienie w gr II |
Iwona Kałużyńska
Andrzej Łukaszek
Grzegorz Kustra
Krzysztof Gajda
Mieczysław Gmaj |
OSM I st.
OSM I st.
OSM I st.
PSM I st.
PSM I st. |
Maja Walusińska |
I Małopolski Konkurs Pianistyczny Krzeszowice 2017 |
II miejsce |
Jolanta Jaroń |
OSM I st. |
Paulina Ragan |
Ogólnopolski Konkurs Śpiewu CEA Olsztyn 2017 |
wyróżnienie |
Renata Drozd |
PSM I st. |
Aleksandra Stępień Małgorzata Szarek |
VII Makroregionalny Konkurs Pianistyczny „Wiosenne spotkania muzyczne” w Kolbuszowej |
wyróżnienie wyróżnienie |
M. Krąż A. Ślązak |
PSM I st. PSM I st. |
Maria Sujka |
:Wiosenny Festiwal Fletowy” w Sochaczewie 10-12.04.2017r. |
III miejsce |
Iwona Kałużyńska |
OSM I st. |
Maria Sujka |
XI Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych „Jupiter2017” 21-23.04.2017r. |
Grand Prix I miejsce |
Iwona Kałużyńska |
OSM I st. |
Natalia Woźniak |
VI Konkurs gry a vista oraz czytania prozy i poezji „Czytanie w Trzcianie” Trzciana 2017 |
I miejsce |
Alina Pełka |
OSM I st. |
Marcel Janiak |
VII Podkarpacki Dzień Perkusji 25.04.2017r. Głogów Małopolski |
III miejsce |
Anna Rutkowska |
OSM I st. |
Maria Durnaś |
XXXV Konkurs Młodych Pianistów „Nad Kamienną 2017” 24.04.2017r. Skarżysko Kamienna |
III miejsce |
Małgorzata Kowalska |
OSM I st. |
kategoria Skrzypce Alan Nowak Mateusz Kamiński
Maciej Bałaga Anna Wieleńska
Patrycja Gałęzowska Zofia Tarasek
Maria Chwastek Mielna Hodur
Weronika Lisowska
Katarzyna Jasiorowska Martyna Miszczyk Zuzanna Witkowicz
Antonina Lach
Anna Cywicka
Anna Strzelec Alicja Tabiszewska Maksymilian Trzebiński
Jakub Florek Julia Szczakowska
Marta Bujak
Magdalena Kloc
Marcela Kowalczyk
Daria Jopkiewicz
kat. Altówka wiolonczela, kontrabas Maria Stachera
Natalia Niedochoda
Maja Łazowska
Julia Kołodziej Michalina Lesiak Amelia Materny Maja Piwowarska
Antonina Bukowska Natalia Grzejszczyk Marta Kasprzyk Julia Kucharska
Tatiana Kot Dawid Lis Adrianna Safian
Aleksandra Smędra
Anna Jaworska Remigiusz Jeziorski Wiktoria Rucińska
Aleksandra Iwan Alicja Chmiel Zofia Łubianka
Adrian Zapała Marcin Jaworski
|
III Wojewódzki Konkurs dla Instrumentów Smyczkowych 24.04.2017r. Kielce |
I nagroda Gr I III nagroda gr I
I nagroda ex aequo w Gr II
II nagroda ex aequo w Gr II
III nagroda ex aequo w GR II „
wyróżnienie w Gr II „ „
I nagroda w Gr III II nagroda ex aequo w Gr III „ III nagroda ex aequo w Gr III
I nagroda ex aequo w GR IV
II nagroda ex aequo w Gr IV „
III nagroda w GR IV
wyróżnienie
I nagroda w GR I i II II nagroda w GR I i II wyróżnienie w Gr I i II
I nagroda w GR III ex aequo „ „
II nagroda w Gr III ex aequo „ „
III nagroda w Gr III ex aequo „
wyróżnienie w GR III
I nagroda w Gr IV ex aequo „
II nagroda w GR IV ex aequo „
III nagroda w Gr IV ex aequo
|
Grzegorz Warzecha Grzegorz Warzecha
Anna Szymańska Grzegorz Warzecha
Kamil Powrózek Ludmiła Worobec Witek
Maurycy Florek Ludmiła Worobec Witek Maria Miłkowska
Anna Szymańska
Kamil Powrózek Maria Miłkowska
Maria Cywicka
Ludmiła Worobec Witek Kamil Powrózek Anna Szymańska Anna Szymańska
Maurycy Florek Kamil Powrózek
Ludmiła Worobec Witek Kamil Powrózek
L. Worobec Witek
Agnieszka Mróz
Przemysław Wierzba
Jacek Hodur
Jacek Hodur
Anna lenckowska Przemysław Wierzba Jacek Hodur Przemysław Wierzba
Ewa Dobrowolska Jacek Hodur Przemysław Wierzba Przemysław Wierzba
Ewa Dobrowolska Ewa Dobrowolska Jacek Hodur
Jacek Hodur
K. Błaszkiewicz Przemysław Wierzba A.Tomaszewska-Jasiak Anna Lenckowska Przemysław Wierzba A.TomaszewskaJasiak
K. Błaszkiewicz Ewa Dobrowolska
|
|
Maja Walusińska |
XI Międzynarodowy Festiwal Młodych Pianistów w Głubczycach 23-26.04.2017r. |
II miejsce |
Jolanta Jaroń |
OSM I st. |
Natalia Niedochoda |
Ogólnopolski Konkurs im. R. Twardowskiego w Puławach 25.04.2017r. |
III miejsce |
Jacek Hodur |
OSM I st. |
Michał Kałuża |
XVII Gorlickie Konfrontacje Akordeonowe 25-26.04.2017r. |
II nagroda |
Zbigniew Swat |
OSM II st. |
Maja Walusińska
Julita Niedzielska
Kamila Wawrzeńczyk |
XV Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Petera Toperczera w Koszycach (Słowacja) |
V nagroda w GR I
IV nagroda w GR II
IV nagroda w GR IV |
Jolanta Jaroń
Artur Jaroń
Artur Jaroń |
OSM I st.
OSM II st.
OSM II st. |
Anna Wieleńska
Maciej Bałaga
Patrycja Gałęzowska |
VIII Włocławskie Spotkania Skrzypcowe „Tańce Świata” we Włocławku 25-27.04.2017r. |
II miejsce w Gr I wyróżnienie I st.
wyróżnienie II st. |
Grzegorz Warzecha
Anna Szymańska
Kamil Powrózek |
OSM I st.
OSM I st.
OSM I st. |
Anna Wieleńska
Anna Wieleńska Maksymialan Trzebiński |
XVIII edycja „Moje inspiracje muzyczne 2017” w Nałęczowie |
II nagroda w GR I
II nagroda w Gr IV |
Grzegorz Warzecha
Grzegorz Warzecha Anna Szymańska |
OSM I st.
OSM I st. OSM I st. |
Maria Sujka Jakub Antonkiewicz
Laura Sztuk Anna Piłat Maciej Kopeć Bartosz Szymczyk Filip Dobowik Miłosz Górecki Marcelina Topolska Nikola Wzorek Wojciech Radek Ida Halska Stanisław Kaleta Krystyna Klepacz
Hanna Gaj Tymon Kułagowski Mateusz Stefaniec Wiktor Piasecki Wojciech Jaworski Kamila Pieczerak Gabriela Chrząszcz Wiktor Krupa Patryk Pawłowski Maciej Kliś Aleksander Sado Jakub Koziołek Gabriel Mazur Witold Mazur Konrad Kurczyński Maria Toporek Kornelia Adamiec |
Wojewódzkie Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych SM I st. – Kielce 09.05.2017r. |
I Miejsce „
II Miejsce „ „ „
III miejsce „ „ „ „ „ „ „
wyróżnienie „ „ „ „ „ „ „ „ „ „ „ „ „ „ „ „ |
I.Kałużyńska K.Gajda
I.Kałużyńska G. Kustra A.Chmielewski M.Czajkowski K.Gajda I.Kałużyńska P.Kruk A.Łukaszek M.Gmaj Z.Pasieka „ „
M.Barszcz „ A.Senderek K.Szymański M.Trzebiński G.Kustra E.OgonowskaJaroń J.Pietrzyk Z.Pasieka A.Chmielewski „ „ M.Stojek „ „ M.Czajkowski „
|
OSM I st. PSM I st.
PSM I st. OSM I st. OSM I st. OSM I st. PSM I st. PSM I st. OSM I st. OSM I st. PSM I st. PSM I st. PSM I st. PSM I st.
OSM I st. PSM I st. PSM I st. OSM I st. PSM I st. OSM I st. OSM I st. OSM I st. PSM I st. PSM I st. OSM I st. PSM I st. OSM I st. OSM I st. PSM I st. OSM I st OSM I st. |
Maria Sujka |
XIII Regionalny Konkurs z Literatury Muzycznej „Mistrzowskie Przeboje” 10.05.2017r. Skarżysko Kamienna |
II Miejsce |
E.Ogonowska Jaroń |
OSM I st. |
GR I Bera Michał Adamczyk Jakub Sikora Radosław Sikora Małgorzata Wicherski Paweł Woźniak Antoni Kruszyński Dominik Grabałowski Jan Janiak Marcel Adamczyk Tomasz Sieja Wojciech Sojka Milena Szustak Michalina Kletowska Maja Stępniewska Noemi Wójcik Mateusz Wojsa Julia
Bator Patrycja Matusiak Nikola Staszewska Julia Sokołowska Emilia Cedro Małgorzata Tomczyk Dominika
Gr II Wójcik Wojciech Walusińska Maja Durnaś Maria Cedro Paweł Biskup Monika
Szałas Weronika Trybus Albert Salata Piotr Rychel Oliwia Wołowiec Anna Kosiarski Maciej Wychowaniec Olga Kopeć Maja Leśniewska Barbara Urbański Filip
Sadrak Tomasz Sada Maksymilian Sokołowski Kamil Gorzelak Marta Cichoń Martyna Figura Natasza Giza Lilia Olchawa Julia Rucińska Gabriela Sołkiewicz Pola
Gr III Lipińska Gabriela Kęćko Magdalena
Karczewska Ilona Ściwiarska Michalina
Klimczak Martyna Sarba Jan Sondej Zofia Kowalski Mikołaj Cieslak Milena Bobrowska Melania Janaszek Rozalia |
II Mały Festiwal Formy Sonatowej 11.05.2017r. Kielce |
Wyróżnienie I stopnia „ „ „ „ wyróżnienie II stopnia „ „ „ „ „ „ „ „ „ wyróżnienie III stopnia „ „ „ „
wyróżnienie I stopnia „ „ „
wyróżnienie II stopnia „ „ „ „ „ „ „ „
wyróżnienie III stopnia „ „ „ „ „ „ „ „ wyróżnienie I stopnia
wyróżnienie II stopnia wyróżnienie III stopnia „ „ „ „ „
|
J. Ciołczyk M. Ludwikowska P.Rudkowski M. Ludwikowska J. Jaroń M. Ludwikowska
P. Rudkowski D.Urbańska-Olczyk E. Piwowarczyk E. Piwowarczyk J. Kitowski A. Ślązak A. Ślązak A. Pełka J. Ciołczyk L. Mazurkiewicz M. Ludwikowska
M. Krąż M. Trzebińska J. Kitowski D.Witkowska-Papis K. Krauz M. Ludwikowska
J. Ciołczyk J. Jaroń M. Kowalska D.Urbańska-Olczyk M. Krąż
D.Urbańska-Olczyk J. Jaroń E. Piwowarczyk M. Ludwikowska A. Pełka B. Głogowska J. Płoska B. Głogowska M. Trzebińska D.Witkowska-Papis
M. Trzebińska D.Witkowska-Papis M. Trzebińska D.Witkowska-Papis „ J. Jaroń E. Piwowarczyk M. Ludwikowska J. Jaroń E. Piwowarczyk
E. Piwowarczyk J. Jaroń
E. Piwowarczyk A. Pełka
M. Krąż M. Krąż E. Piwowarczyk „ M. Trzebińska B. Głogowska L. Mazurkiewicz |
|
Julia Szczakowska Anna Wieleńska |
IV Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy „Bajeczna Miniatura” w Elblągu |
IV miejsce wyróżnienie |
K. Powrózek G. Warzecha |
OSM I st. OSM I st.
|
Martyna Pasierbek Maria Stachera |
XXIV Ogólnopolskie Konfrontacje Wiolonczelowe im. Zdzisławy Wojciechowskiej 13-15.05.2017r Bydgoszcz |
wyróżnienie wyróżnienie |
J. Hodur P. Wierzba |
PSM II st. OSM I st. |
Natalia Niedochoda |
I Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny im. Romualda Twardowskiego Puławy 25.04.2017r. |
III miejsce |
J. Hodur |
OSM I st. |
Anna Wieleńska Weronika Lisowska Antonina Grabka |
XVII Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy „Janko Muzykant” 15-17.05.2017r. Sochaczew |
III nagroda III nagroda wyróżnienie
|
G. Warzecha M. Miłkowska W. Pławner |
OSM I st. PSM I st. OSM II st. |
Bartosz Karyś Kaja Olendzka Bernadetta Grzegolec |
XIX Przegląd Uczniów Klas Perkusji Szkół Muzycznych I stopnia im. Włodzimierza Skowery w Łodzi |
wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie |
B.Olczyk A.Rutkowska J. Młynarczyk |
OSM I st. OSM I st. PSM I st. |
Maria Kołomańska Michał Jabłoński |
Konkurs Pianistyczny „Muzyczne Obrazy” 19.05.2017r Radom |
II miejsce III miejsce |
Aureliusz Mendera „
|
PSM I st. PSM I st. |
Zuzanna Samczyńska Dominika Noskiewicz Zuzanna Gajos Adrianna Michalska
|
Szkolny Konkurs Wiedzy o życiu i twórczości Ludwiga van Beethovena w ZPSM w Kielcach 25.05.2017r. |
I miejsce II miejsce III miejsce III miejsce |
A.Zając A. Zając A.Zając L. Konicka |
PSM II st. PSM II st. PSM II st. OSM II st. |
Julita Niedzielska Kamila Wawrzeńczyk
Kamila Wawrzeńczyk Julita Niedzielska Emilia Bałaga |
VII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. M. Moszkowskiego „Per aspera ad astra” Kielce 19-26.05.2017r. |
II miejsce I miejsce
Nagrody specjalne Wojewody Świętokrzyskiego |
A.Jaroń A.Jaroń
A.Jaroń A.Jaroń K. Sroka |
OSM II st. OSM II st.
OSM II st. OSM II st. OSM II st.
|
Kamil Sokołowski Barbara Leśniewska Paweł Cedro Paweł Kaleta Milena Cieślak |
II Wojewódzki Konkurs Pianistyczny dla uczniów szkół muzycznych I stopnia „Polska z Chaczaturianem – 2” 26.05.2017r. Ostrowiec Świętokrzyski |
III miejsce IV miejsce wyróżnienie III miejsce wyróżnienie |
M.Trzebińska M. Trzebińska D.Urbańska-Olczyk D.Urbańska-Olczyk M.Trzebińska
|
PSM I st. PSM I st. OSM I st. PSM I st. PSM I st. |
Adam Ślewa Filip Gołuzd Maja Arabasz Kacper Zajęcki Nina Olendzka |
XXVII Przeglad Akordeonowy w Lublinie 01.06.2017r. |
II miejsce II miejsce III miejsce II miejsce wyróżnienie |
J. Madrawski „ „ „ „ |
OSM I st. OSM I st. OSM I st. PSM I st. OSM I st. |
Kuśmierczyk Maciej Kacper Kundera Piotr Chochól |
I Międzyszkolny Konkurs Organowy Kraków 5.06.2017r. |
III miejsce II miejsce III miejsce |
D.Konicki P.Wróbel P.Wróbel |
PSM I st. PSM I st. PSM I st. |
Michał Kałuża |
IX Ogólnopolski Festiwal Muzyki Akordeonowej w Solcu Zdroju „Harmonia Zdrowia i Muzyki: 9-11.06.2017. |
wyróżnienie |
Z. Swat |
OSM II st. |
Mikołaj Tarczyński |
Konkurs Młodych Muzyków Jazzowych Junior Młyn Jazz Festiwal w Wadowicach 01.07.2017r. |
Grand Prix |
W. Lipiński |
OSM II st. |
Julita Niedzielska
Kamila Wawrzeńczyk
Hubert Pisera Karol Jamroży |
XVII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Muzyka bez granic” w Druskiennikach (Litwa) 14-22.08.2017r. |
I nagroda w GR B
I nagroda w Gr C
III nagroda ex aequo |
A. Jaroń
A.Jaroń
A.Jaroń A. Jaroń |
|
Marta Wąs |
I Ogólnopolski Konkurs Wokalny „Bella Voce” 12-13.08.2017r. w Busku Zdroju |
I nagroda w gr. 1 oraz wyróżnienie |
R. Owsińska |
|
Gratulujemy !!!!