Plan zajęć PSM I stopnia 2022/2023
- Szczegóły
- Poprawiono: czwartek, 01, wrzesień 2022 20:12
Cykl 6-letni
KLASA |
GRUPA |
NAUCZYCIEL |
DZIEŃ |
PRZEDMIOT |
GODZINA |
SALA |
I |
A |
mgr Jolanta Bańbura |
poniedziałek |
Rytmika |
15:30-16:15 |
A I 39 |
środa |
Kształcenie słuchu Rytmika |
15:15-16:00 |
A I 37 |
|||
B |
mgr Agata Jagielska |
wtorek |
Kształcenie słuchu |
16:00-16:45
|
A I 39 |
|
piątek |
Kształcenie słuchu |
16:00-16:45 |
A I 39 |
|||
II |
A |
mgr Anna Korycińska |
poniedziałek |
Rytmika
Kształcenie słuchu |
15:30-16:15
16:15-17:00 |
AI 37
A I 38 |
czwartek |
Kształcenie słuchu |
15:30-16:15 |
A II 56 |
|||
B |
mgr Agata Jagielska |
poniedziałek |
Kształcenie słuchu |
17:50-18:35 |
A I 39 |
|
czwartek |
Kształcenie słuchu Rytmika |
16:45-17:30
|
A I 38 |
|||
C |
mgr Aleksandra Lipińska |
wtorek |
Kształcenie słuchu Rytmika |
15:30-16:15
|
A I 37 |
|
piątek |
Kształcenie słuchu |
15:30-16:15 |
A I 37 |
|||
III |
A |
mgr Agata Jagielska |
poniedziałek |
Kształcenie słuchu Rytmika |
16:15-17:00
|
A I 39
|
czwartek |
Kształcenie słuchu |
16:00-16:45 |
A I 38 |
|||
B |
mgr Anna Grochulska |
wtorek |
Kształcenie słuchu |
17:05-17:50 |
A I 37 |
|
czwartek |
Kształcenie słuchu Rytmika |
15:30-16:15 |
A I 37 |
|||
C |
mgr Agata Jagielska |
wtorek |
Kształcenie słuchu Rytmika |
17:40-18:25
|
A I 39 |
|
piątek |
Kształcenie słuchu |
16:45-17:30 |
A I 39 |
|||
IV |
A |
mgr Anna Maciejewska |
wtorek |
Kształcenie słuchu |
15:15-16:00 |
A I 46 |
piątek |
Kształcenie słuchu Audycje muzyczne |
15:30-16:15
16:20–17:05 |
A I 46 |
|||
B |
mgr Krystyna Ambrożek |
poniedziałek |
Kształcenie słuchu Audycje muzyczne |
15:15-16:00
16:00-16:45 |
A II 55 |
|
środa |
Kształcenie słuchu |
17:30-18.15 |
A II 55 |
|||
V |
A |
mgr Agnieszka Środowska |
poniedziałek |
Kształcenie słuchu Audycje muzyczne |
16:45–17:30
17:30–18:15 |
A II 64 |
czwartek |
Kształcenie słuchu |
16:45-17:30 |
||||
B |
mgr Anna Maciejewska |
poniedziałek
czwartek |
kształcenie słuchu kształcenie słuchu |
16:35-17:20
16:05-16:50 |
A I 46 |
|
mgr Lidia Konicka |
czwartek |
audycje muzyczne |
15:15-16.00 |
A II 57 |
||
VI |
A |
mgr Karol Osman |
wtorek |
Kształcenie słuchu |
16:00-16:45 |
A II 58 |
czwartek |
Kształcenie słuchu Audycje muzyczne |
15:15-16:00
16:00-16:45 |
||||
B |
mgr Krystyna Ambrożek |
poniedziałek |
Kształcenie Słuchu Audycje muzyczne |
17:30-18:15
18:15-19:00 |
A II 55 |
|
środa |
Kształcenie słuchu |
18:15-19:00 |
Cykl 4-letni
KLASA |
GRUPA |
NAUCZYCIEL |
DZIEŃ |
PRZEDMIOT |
GODZINA |
SALA |
I |
A
|
mgr Anna Korycińska
|
poniedziałek |
Rytmika |
17:45-18:30 |
A I 39 |
wtorek
czwartek |
|
15:15-16:00
15:15-16:00 |
A II 62
|
|||
B |
mgr Agnieszka Środowska |
poniedziałek
czwartek |
Kształcenie słuchu |
16:00-16.45
15:15-16:00 |
A II 64
|
|
mgr Anna Korycińska |
czwartek |
Rytmika |
17:00-17:45 |
A II 56
|
||
II |
A |
mgr Jolanta Głąb |
wtorek
czwartek |
Kształcenie słuchu |
16:00-16:45
16:00-16:45 |
A II 62 |
mgr Aneta Zając |
czwartek |
Audycje muzyczne |
15:15 -16:00 |
A II 59 |
||
B |
mgr Agnieszka Środowska |
wtorek
czwartek |
Kształcenie słuchu Kształcenie słuchu |
16:00-16.45
16:00-16.45 |
A II 64 |
|
mgr Lidia Konicka |
wtorek |
Audycje muzyczne |
17:40-18:25 |
A II 57 |
||
III |
|
mgr Anna Maciejewska |
poniedziałek
czwartek |
Kształcenie słuchu |
15:45-16:30
15:15-16:00 |
AI 46 |
|
mgr Aneta Zając |
czwartek |
Audycje muzyczne |
16:05-16:50 |
A II 59 |
|
IV |
|
mgr Karolina Curyło |
poniedziałek
czwartek |
Kształcenie słuchu |
15:15-16:00
16:45-17:30 |
A I 45 |
mgr Lidia Konicka |
czwartek |
Audycje muzyczne |
17:30-18:15 |
A II 57 |